Aktualności

Wsparcie psychologiczne dla społeczności akademickiej PW

Data publikacji: 20.02.2013

Źródło: Google

Biuro ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni PW informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego dla całej społeczności akademickiej PW. 

Oferowane formy pomocy w języku polskim i angielskim: rozmowy wspierające, motywujące, terapeutyczne, pomoc w rozwiązywaniu sytuacji traumatycznych i kryzysowych, psychoedukacja, konsultacje i informacje na temat innych możliwości specjalistycznej pomocy (możliwa obecność tłumacza polskiego języka migowego po wcześniejszym zgłoszeniu do Sekcji ds. Osób z Niepełnosprawnościami PW).

Napisz: wsparcie.sp@pw.edu.pl; Zadzwoń: 502 373 196

Tydzień zdrowia psychicznego w PW

Data publikacji: 30.05.2023

plakat tygodnia zdrowia psychicznego z datą wydarzenia

Od dnia 25 maja do 2 czerwca na Politechnice Warszawskiej trwa Tydzień Zdrowia Psychicznego zorganizowany przez Komisję Socjalną Samorządu Studentów PW.
Wśród studentów poziom stresu i napięcia emocjonalnego może być szczególnie wysoki, co może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, dlatego serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które pozwoli Wam zatroszczyć się o swoje samopoczucie.

 Każdego dni warsztaty odbywają się w budynku CZIiTT przy ul. Rektorskiej 4. 

Zapisy na warsztaty: https://facebook.com/events/s/tydzien-zdrowia-psychicznego-n/795269538787715/

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Drzwi Otwarte PW

Data publikacji: 16.05.2023

Plakat Drzwi Otwartych PW z datą 20 maja 2023 r.
Źródło: https:facebook/son

Biuro ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni serdecznie zaprasza na Drzwi Otwarte PW, które odbędą się 20 maja 2023 r. w godz. 10:00-15:00 w Gmachu Głównym PW.
Przy stoisku Biura ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni będziecie mogli porozmawiać z pracownikami Sekcji ds. Osób z Niepełnosprawnościami o dostępności Uczelni dla osób ze szczególnymi potrzebami. Będzie również możliwość spotkania z pracownikami Sekcji Psychologów PW.
W komunikacji z Wami wspomagać nas będą tłumacze PJM.
Szczegółowy plan Drzwi Otwartych 2023 znajdziecie na stronie: https://www.pw.edu.pl/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-2023
Do zobaczenia! 

Drzwi Otwarte w Filii w Płocku PW

Data publikacji: 16.05.2023

Plakat Drzwi Otwartych PW z datą 24 maja 2023 r. z symbolami geometrycznymmi
Źródło:facebook/son

Biuro ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni serdecznie zaprasza na Drzwi Otwarte PW, które odbędą się 24 maja 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w Gmachu Głównym Filii w Płocku PW, przy ul. Łukasiewicza 17.

Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać się z przedstawicielkami naszej Sekcja ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Warszawskiej oraz Sekcji Psychologów PW.
Wszystkich poszukujących informacji o kierunkach prowadzonych w Filii PW w Płocku, rekrutacji, życiu studenckim i o całej Politechnice serdecznie zapraszamy! 

Fundacja "Nie widać Po Mnie" Centrum CBT

Data publikacji: 23.01.2023

Logo Fundacja Nie widać Po Mnie
Źródło: https://niewidacpomnie.org/

Fundacja Nie widać Po Mnie prowadzi realizację programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla osób do 21 roku życia z województwa mazowieckiego. W poradniach Centrum CBT w Warszawie odbywa się bezpłatna diagnostyka w kierunku występowania depresji u nastolatków i dorosłej młodzieży. Centrum zapewnia konsultacje z psychologiem oraz w razie konieczności terapię indywidualną. 

Zadzwoń: (22) 212 81 12

Więcej: https://niewidacpomnie.org/